عایق نوظهور پارسیان

معرفی محصولات عایق نوظهور پارسیان

با سلام
احتراما این شرکت با سابقه چند ساله در زمینه عایق و عایقکاری سرد پلی یورتان به روش تزریق و اسپری و گرم پشم سنگ جزء یکی از تولید کننده های عایقهای سرد پلی یورتان به صورت پیش ساخته برای پاپینگ در سایزها و ضخامتهای مختلف می باشد. این عایقها به دلیل تحمل دمای بالایی که دارد جزء یکی از بهترین نوع عایق برای سیالات است که اختلاف دمایی بالا را دارد. این نوع عایق با خواص ضد اشتعالی و تحمل دما 80- تا 140+ درجه جزء عایقهای بورس در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی می باشد.
عایقهای پلی یورتان از سایز 2 اینچ تا 16 اینچ و در ضخامتهای مختلف و با دانسیته های مختلف وهایدن سیتی دانسیته 120الی 350 کیلوگرم بر متر مکعب قابل تولید می باشد وتولید کننده ماستیکهای pm-60-25 vapour barrer و pm 30-45 saelant وpm 81-84 adhesiv که این نوع ماستیکها برابر با فاستر آمریکا میباشند.
مشخصات ماستیکها فوق بشرح ذیل میاشد
بیس ومتریال فوق پلی یورتان و مواد پلیمری میباشد
رنگ: سفید – طوسی- مشکی
ضد آب و رطوبت میباشدو انعطاف پذیری در دمای 20- بدون ترک دارای تحمل دمایی از180- الی 140درجه بصورت غیر مستقیم میباشند
زمان خشک شدن لایه به لایه روی از15 دقیقه الی 2 ساعت و لایه های داخلی یا زیرین از12 ساعت الی 7 روز بسته به نوع ماستیک میباشند
ضد اشتعال نیز میباشند بعد از خشک شدن

  تامین کننده کلیه ملزومات عایقکاری (پیچ -ورق آلومینیوم-بست تسمه - تسمه استنلس استیل-کلیپس جهت باکس- مواد پلی یورتان-نوار درزگیر-اسپیسر-)

https://www.facebook.com/pages/Ayegh-Nozohor-Parsian

تولید وتامین کننده ومجری عایقهای پیش ساخته پلی یورتان و ماستیک مربطه و چسب و کلیه ملزومات عایقکاری - عایق نوظهور پارسیان-